Güvenli E-Ticaret

Güvenli Ticaret Sitesi AnadoluKitap.com üzerinden yapılan alışverişlerin güvencesi ve denetimi ile alışveriş sürecinin baştan sona tüm kontrolünü AnadoluKitap.com tarafından kontrol edilmektedir.

Yapılan alışverişlerin ödeme ve ürün teslimi müşteri ve AnadoluKitap.com sorumluluğundadır.

AnadoluKitap.com yapılan tüm alışverişlerinizde “Güvenli Ticaret Sistemi” ile alıcı ve AnadoluKitap.com arasındaki bütün adımları kontrolünü sağlar ve takip eder.

Güvenli E-Ticaret Sistemi Adımları

Müşteri AnadoluKitap.com sitesine girer dilediği ürünü seçer ve istediği ödeme seçeneği (Sanal Post–Havale–Kapıda Ödeme ) ile alışverişini gerçekleştirir.

Müşteriden alınan sipariş tutarı AnadoluKitap.com hesaplarına aktarılır.

Anadolu Kitap.com sitesinden gerçekleştirilen alışıveriş depo görevlisi hazırlanır ve Yurt İçi Kargo personeline teslim edilir Yurt İçi Firması teslim aldığı ürünü alıcıya teslim eder alıcı(müşteri) kendisine teslim edilen ürünü alıp ve daha sonra kontörlerini gerçekleştirerek alışverişi tamamlar.

Alışverişin Güvenilir Adresi olan AnadoluKitap.com Olarak Size Her Konuda Güvence Sağlıyoruz

  • Tüketicinin Yanındayız: Tüketici Haklarına saygılıyız, müşteri memnuniyeti odaklı ve yasalara uygun hareket ediyoruz.

 

  • Orijinal-Kaliteli Ürün Satıyoruz: Kalitesiz ve taklit ürünlerini satmıyor ve size ve sevdiklerinize uygun en kaliteli ürünlerini bulup ucuzluk araştırmasını yapıp size ve aile bütçenize en uygun fiyatlarla adresinize kadar getiriyoruz

 

  • 7/24 Bize Ulaşa Bilirsiniz: com sitesi olarak bize ulaşma yollarını en kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Bize ulaşma zorlukları minimum seviyeye taşıyoruz. Sorularınızı, yorumlarınızı ve gerçekleştirdiğiniz ve gerçekleşmekte olduğunuz alışveriş hakkında tüm sorularınızı sorabilişiniz. Sitemizde bulunan  İletişim bloğumuzu kontrol ederek Adres Bilgilerimizi Ve diğer sosyal medya hesaplarımızı görebilir ve istediniz yoldan ulaşma yollarını bulabilirsiniz.

 

  • Ödeme Koruma Sistemi: Ödeme koruma sistemi ile siz ödeme gerçekleştirdiğiniz takdirde paranız AnadoluKitap.com hesaplarına aktarılmaktadır. Ödeme güvenliği açısından kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz maksimum seviyede gizlilik sağlayarak ve de Sanal Post seçeneğimiz ile gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz 3D koruma sistemi ile hesap ve kart bilgileriniz en yüksek güvenli bir şekilde korunmaktadır. anadolukitap.com sitesinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanız için gereken tüm güvenlik sitemini sitemizde uyguluyoruz ve de daha güvenli nasıl oluruz diye her gün güvenlik panellerimizi geliştiriyoruz.

 

  • Müşteri Destek Panelimiz: com sitesinde gerçekleştireceğiniz alışverişler hakkında sorularınızı ve sorunlarınızı danışa bileceğiniz müşteri desteği sunuyoruz. En çok sorulan Sorular Kısmında bilgi alamadığınız taktirde bizimle iletişime geçip sorunuz veya sorununuz ilgili bilgiler ücretsiz bir şekilde verilecektir. Bunun yanında alışveriş için ödeme yöntemleri ve de ödeme sorunlarınız içinde destek alabilir ve de bize sitemiz hakkında yorumlarınızı göndere bilirsiniz. Size soracağımız tek soru: “Size nasıl yardımcı olabilliriz ?”

 

  • Kişisel Veri Güvenliğinizi: Sitemizde bulunan kişisel tüm verileriniz güvenli bir şekilde saklanmakta ve korunmaktadır ve izniniz dışında kesinlikle kulamayız ve üçüncü şahıslarla asla paylaşmayız.

 

  • anadolukitap.com’dan Alıcıya: AnadoluKitap.com’dan kişiye veya tüzel kişiye satış sağladığımız için, hem vergi kaybını ortadan kaldırır ürünlerin yanında size göndereceğimiz ürün belgesi (E-Fatura ,Fatura veya Fiş) vergi kaybını önleriz hem de sizin mağduriyetlerinizi engelleyerek ortadan kaldırırız ve sorumluluk alarak size güvenli hizmet sağlarız.

 

  • Sizi Dinliyor Ve Uyguluyoruz: Sizlere en güvenilir ve en iyi hizmeti suna bilmek için sürekli en mükemmeli arıyoruz ve de en mükemmelini sitemize sizlere sunmaya çalışıyoruz. Hatalarımız olduğunda bunlardan kendimize ders alıyor ve daha iyi bir şekilde çalışıyoruz. Sizleri dinliyor, önerileriniz ve de yorumlarınızla kendimizi her gün bir adım daha büyütüyor ve geliştiriyoruz.

 

  • Müşteri Odaklı Çalışıyoruz: Türkiye’nin en güvenilir en kaliteli sitesi olma yolunda ilerlerken e-ticarete katkı ve değer sağlayacak müşteri odaklı hizmet vererek bu konuda ilerliyoruz. Sizlerden gelen önerileri ve yorumları dinliyor bu konuda kendimizi geliştiriyoruz. Size en kolay en uygun fiyatlarla ve de içerisinde bir birinden kaliteli ürünler bulunan bir site oluşturmaya çalışıyoruz.

 

Bize yorum yapmayı unutmayın!

Ürün Gruplarımız