Değişim & İade

Satın Aldığım Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza ürünü nedenini bildirerek iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, faturada yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

İade Adresimiz:

ANADOLU SERGİ A.Ş

GÜMÜŞPALA MAH. KURUÇEŞME CAD.NO : 81/A AVCILAR/İSTANBUL/TTÜRKİYE

İade Ve Değişim Adımları

Değişim

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değişim hakkınızı kullanarak edebilirsiniz. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin değişimi kabul edilememektedir.

Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiği tespit edildiği taktirde ürününün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde Alıcı’nın cayma hakkı da mevcut değildir.

Değişim ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek değişime uygun görüldüğü takdirde değişim işleminiz başlatılacaktır. 

İade

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile vazgeçme hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir.

Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesaire durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iadesi yapılamamaktadır.

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır.

Ürün iadesinde ürün ücretinin tamamıiade edilir. Ancak ürünü satın alırken kargo için yapmış olduğunuz ücreti iadesi yapılamaz.

Siparişler bizim tarafımızdan kargoya verilmeden önce iptal edilirseürün ücreti ve kargo ücretinin tamamı iade edilir. Ancak ürün kargoya verildikten sonra sipariş iptal edilemez. Ürünü kargodan teslim alarak (ürünün hasarsız olduğunu kontrol edip emin olarak) madde 2’ye uygun olarak iade işlemleri başlar.

Ürün iadelerinde karşıdan ödemeli olarak yollanan paketlerde, ürün teslim alınır ve ürün ücret iadesi yapılırken karşıdan ödeme tutarı tahsil edilerek ücret iadesi yapılır.

Ücret iadesi, ödemenin yapıldığı şekilde yapılır. EFT/Havale ile yapılan ödemelerde EFT/Havale’nin geldiği hesaba, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde de, alışverişin yapıldığı kredi kartına geri ödeme yapılır

İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. 

 

 

Ürün Gruplarımız