Hakkımızda

Anadolu Sergi A.Ş. olarak Anadolu’ya değer kazandıracak bir projenin daha sabahına uyandık. Uzun ve meşakkatli bir hazırlık yolculuğunun ardından en heyecanlı kısımdayız. Öncelikle belirtmek isteriz ki, Anadolu Kitap olarak miras aldığımız kültürel zenginliklerin bilincindeyiz. Bu zenginlikleri bir emanet bilip sayfalara sığdırmaya çalışan yazarlarımızı, okumayı bir yaşam biçimi edinen okurlarımıza ulaştırma amacındayız.

Değişen ve gelişen dünyada, dijitalleşmenin kontrol edilemeyen büyümesini biz de sizler gibi şaşkınlıkla izliyoruz. Okur oranının ne yazık ki az olduğu ülkemizde ve hatta dünyada, teknolojinin bir çığ olup yaşamımızın her anında oluşu, bizi kitaplardan daha da uzaklaştırır oldu. İşte biz tam da bu noktada, teknolojinin sağladığı ortamda sizlere kitaplardan bahsetmek, kitaplarla buluşturmak istiyoruz.

Biz, yolu hep kitaplardan geçmiş, yolunu hep kitapların gölgesinde şekillendirmiş bir ekibiz ve şimdi elimizi size uzatıyoruz. Hayatınızın dengesini bulurken, yolunuz kitaplarla aydınlansın ve bizim de bu konuda bir desteğimiz olsun isteriz. Bundandır ki, öncelikli amacımız ticari değil, buluşturan, kaynaştıran bir amaç gütmektedir. Mottomuzda, her bir insanımızın en az bir kitaba kalbinin değmesidir.

Dileriz yollarımız hep okumalara doyamayacağınız kitaplarla kesişsin. Biz, ekip olarak ruhumuzu koyarak çıktığımız bu yolda, emeği geçen tüm yayıncı ve yazar arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz…

Sevgimizle…

Ürün Gruplarımız